Seminer çalışmamda önemli bir çevre problemi olan küresel ısınma ve küresel ısınmaya neden olan sera etkisi konularını inceledim. Sera gazlarının küresel ısınmaya nasıl etki ettiği, küresel ısınmanın dünyayı nasıl etkileyeceği sorularına cevaplar aradım. Konu ile ilgili alınan önlemler ve sera gazı emisyonlarının azaltılmasında teknolojinin rolü üzerinde durdum.
Hastanelerde hijyenik ortam deyince; erişkin, çocuk, yenidoğan yoğun bakım üniteleri ve karantina odalarının, hastane personeli tarafından hijyenik hale getirilmesi; ayağa galoş takılması, nefes alırken maske takılması ellerin yıkanması, özel giysi giyilmesi, kullanılan aletlerin ve mekanın dezenfeksiyonu ve ste-rilizasyonu olarak anlaşılmaktadır.
   Hakkımızda

Firmamız; Hastane, temiz oda, İlaç üretimi, mikrobiyolojik laboratuarlar, gıda sanayi ve hassas odalar gibi yüksek mühendislik deneyimi gerektiren yerlerde; tasarım, danışmanlık, proje geliştirme ve mühendislik, anahtar teslimi mekanik taahhüt, malzeme satışı, satış sonrası bakım onarım hizmetleri, validasyon, kalifikasyon ve eğitim konularında bir bütün olarak hizmet vermektedir.
Hijyenik ve konfora yönelik klima ve havalandırma sistemlerini, havalandırma tesisatı, mekanik tesisat , filtrasyon, elektrik güç kumanda panoları, otomatik kontrol ve otomasyon bölümlerini de içerecek şekilde anahtar teslimi yapmaktadır.
Aynı zamanda sistemde meydana gelebilecek arızaları önlemek, sistem performansının düşme şansını veya hatanın ortaya çıkma ihtimalini azaltmak, sistemin ömrünü uzatmak ve daha verimli çalışmayı sağlamak amacı ile periyodik olarak sistemlerin koruyucu ve arıza bakımlarını yapan uzman bir bakım ekibi ile kesintisiz hizmet vermektedir.
Klima ve havalandırma sistemlerine ait, hijyenik ve konfor klima santralleri, soğutma grupları, Fancoil üniteleri, filtreler, buharlı nemlendiriciler, hava kontrol malzemeleri(menfezler, hepa filtre kutuları, VAV, CAV, laminar flow üniteleri, lif tutucu menfezler, shut-off damperler) ve otomatik kontrol cihazlarının da satışını üstlenmiştir.
Yüksek bilgi birikimine sahip ve konusunda deneyimli personelimizle kurulu sistemlerin validasyon (Partikül sayımı,Hava hızı ölçümü,Odalar arası hava akışı ölçüm testi,HEPA filtre conta sızdırmazlık testi,Mahal sıcaklık değeri ölçümü, Mahal relatif nem değeri ölçümü) ve işletmeci personelin eğitilmesi konularında da hizmet vermeye devam etmektedir.

ÇINAR SOĞUTMA

SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

KALİTE POLİTİKASI 

FAALİYET GÖSTERDİĞİMİZ SEKTÖRDE GELİŞEN DÜNYA KOŞULLARINDA REKABET EDEBİLMEK 

KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ İÇİN KALİTE YÖNETİM SİSTEMİNİ EKSİKSİZ UYGULAMAK

KALİTE YÖNETİM SİSTEMİNİN SÜREKLİ İYİLEŞMESİNİ VE ÇALIŞANLARIMIZIN KATILIMLARINI SAĞLAMAK 

YASAL ŞARTLARA HER ZAMAN TAM UYUM SAĞLAMAK

DAİMA SORUMLU, DÜRÜST VE İLKELİ BİR ANLAYIŞLA ÇAĞIN KOŞULLARINA UYGUN TEKNOLOJİDEN YARARLANARAK GÜZEL VE KALICI ESERLER SUNMAK;  

 

KALİTE POLİTİKAMIZDIR. 

 

02.01.2017

ŞİRKET MÜDÜRÜ

(LİDER)

 


ÇINAR SOĞUTMA

SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. 

SLOGANLARIMIZ 

                    

                                                                                  KALİTEDEN ÖDÜN VERMEYİN

 

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ       

 SÜREKLİ EĞİTİM, İYİLEŞTİRME VE GELİŞTİRME FELSEFESİNİ YAKALAMAK 

 

İNSAN SAĞLIĞINA ÖNEM VERMEK, GÜLER YÜZLÜ HİZMETİ SUNMAK       

 

   

                                                                               BÜTÜN PAZARLARDA

                                                                                     BAŞARILI REKABET

                                                                        MÜŞTERİ ŞARTNAMELERİNE, KANUN, MEVZUAT, YÖNETMELİKLER VE                               

                                                                                            STANDARTLARA UYGUN OLARAK ÇALIŞMAK,

 

HAVAYA, TOPRAĞA, SUYA VE DİĞER DOĞAL KAYNAKLARA YÖNELİK KİRLENMENİN ÖNLENMESİ VE DOĞAL KAYNAKLARIN TASARRUFLU KULLANILMASI

 

                               

 

YÜKSEK KALİTEYİ, 

                               EN HIZLI ŞEKİLDE VE

                               HER DEFASINDA SUNUN

İŞİMİZİN KALİTESİNDE SÜREKLİ İYİLEŞMEYİ SAĞLAYIN       

 

 

 

 

 

02.01.2017

ŞİRKET MÜDÜRÜ

(LİDER)